« Ožujak 2024 »

JELOVNIK OZUJAK 2024..docx

POZDRAVLJAMO SE S NAŠIM DJELATNICIMA
Autor: Administrator , 12. 10. 2020.

Ove godine pozdravili smo se s našim umirovljenim djelatnicima, profesoricom biologije Boženom Dragčević i spremačicama Milicom Halaman i Božicom Pevec. Svake godine na Dan naše škole, koji se službeno obilježava 26. listopada na dan rođenja gredičkoga gospodina Ksavera Šandora Gjalskog, po kojem naša škola nosi slavno ime, svečano se opraštamo od djelatnika koji odlaze u mirovinu nakon dugog i predanog radnog staža. Da je učiteljski posao često i poziv, svjedoči dugogodišnji rad naše učiteljice i kolegice Božene Dragčević, svima osebujne, posebne, originalne – kolegama uvijek spremne za suradnju, učenicima drage, zanimljive i istaknute. Učiteljica Božena u našoj je školi radila od 2011. godine. Provodeći cijeli radni vijek školu za život, učiteljica Božena radila je s učenicima brojne praktične radove, projekte, nastavu u prirodi gdje ih je podučavala životnim situacijama i izvukla iz njih ono najbolje. Sudjelovanja na natjecanjima, u projektima na školskoj, županijskoj i državnoj razini, gostovanja na smotrama i predstavljanja najboljih radova samo su dio bogatoga mentorskoga rada naše učiteljice. Hvala na dugogodišnjem radu, predanosti, želji i volji za davanjem znanja i obogaćivanju vještina; hvala na smijehu, na lijepim toplim riječima, na iskrenoj emociji, prijateljstvu i uvijek ukusnim domaćim proizvodima!

Hvala našim vrijednim spremačicama na radu, uvijek dobroj volji, spremnosti na brzinu i organizaciju i čuvanju izgubljenih stvari! Tko zna gdje bi učeničke tenisice, vrećice ili knjige završile da nisu stigle u prave ruke! Naša teta spremačica Milica Halaman u našoj je školi od 1989., a Božica Pevec od 1985. godine!

Hvala vam na toplini, na kolegijalnosti, dobrim međuljudskim odnosima, na svakom vedrom danu u školskim prostorima!

Vaš kolektiv