OBAVIJEST O ORGANIZACIJI NASTAVE
Autor: Administrator , 3. 9. 2020.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

zbog specifičnosti predstojeće nastavne godine i izazova koje nam ista donosi biti će potrebno puno razumijevanja, fleksibilnosti i stalne spremnosti na promjene i suradnju.

Iz istog razloga nismo vam bili u mogućnosti ranije dati detaljne upute i obavijestiti vas o organizaciji nastave.

RAZREDNA NASTAVA imati će model nastave A (cjeloviti model). Učenici će nastavu pratiti u školi u dvije smjene.

PREDMETNA NASTAVA imati će model nastave B (mješoviti model). Dio nastave učenici će pratiti u školi, a drugi dio on-line prema modelu 3+2.

Razredni odjeli podijeljeni su u dvije grupe prema rednim brojevima u imeniku.

Učenici pod neparnim brojevima 1. tjedan nastave započinju sa 3 dana nastave u školi i 2 dana nastave on-line.

Učenici pod parnim brojevima 1. tjedan nastave započinju sa 3 dana nastave on-line i 2 dana nastave u školi.

Drugi i svaki idući tjedan razredne grupe se izmjenjuju.

Sretan Dan škole Vam žele veseli prvašići !

OBAVIJEST O ORGANIZACIJI NASTAVE
Autor: Administrator , 3. 9. 2020.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

Razredni odjeli podijeljeni su u dvije grupe prema rednim brojevima u imeniku.

Drugi i svaki idući tjedan razredne grupe se izmjenjuju.