ŽUPANIJSKA SMOTRA PROJEKATA GOO-a ON-LINE
Autor: Administrator , 6. 10. 2020.

U petak, 02. 10. 2020. je održana on line Županijska smotra projekata Građanskog odgoja i obrazovanja

Učenice OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok predstavlile su projekt "Obojimo školu dugom" kojeg su učenici osmislili i realizirali u okviru Građanskog odgoja i obrazovanja. Navedenim projektom je obnovljena rondela oko kokota i postavljene su sjedalice u duginim bojama. Učenice koje su redom predstavljale projekt su: Sara Balen, Tihana Dugorepec, Mia Jurina i Marta Veverec. Materijal za Smotru  je snimio učenik Benjamin Gojšić. Voditeljice projekta su: Jelena Lisak Šturlan i Ružica Kotarski.

Na fotografiji  sa učenicama je zamjenica gradonačelnika grada Zaboka, Valentina Đurek koja je došla podržati učenike u njihovim volonterskim akcijama.

Sretan Dan škole Vam žele veseli prvašići !

ŽUPANIJSKA SMOTRA PROJEKATA GOO-a ON-LINE
Autor: Administrator , 6. 10. 2020.