« Ožujak 2024 »

JELOVNIK OZUJAK 2024..docx

PROVOĐENJE NACIONALNIH ISPITA ZA UČENIKE 8. RAZREDA
Autor: Administrator , 29. 4. 2022.

Dragi učenici, osmaši!

Od ponedjeljka 2. svibnja do petka 6. svibnja provode se nacionalni ispiti u školi. Molimo Vas da se svakako potrudite napisati ispite najbolje što znate jer ćete dobiti povratnu informaciju na kojoj razini ste stekli planirane kompetencije za završavanje osnovne škole. Osobni rezultati će biti poznati samo vama i roditeljima te oni neće utjecati na donošenje završnih ocjena iz predmeta ili općeg uspjeha.

Svaki dan se piše drugi predmet. Po redu: Hrvatski jezik, Matematika, Biologija, Fizika i Kemija.

U školu dolazite do 8,30; (odnosno kako vas autobusi dovezu) te idete direktno ispred učionice u kojoj pišete ispit, a prema rasporedu koji je na ulazu škole i ispred učionice gdje se piše ispit.

Prije dolaska u školu naspavajte se i doručkujte. Za sve učenike 8. razreda je organiziran obrok u školskoj kuhinji nakon što napišete dio ili cijeli ispit. S rasporedom školske kuhinje su upoznati učitelji koji su sa vama.

U ponedjeljak prema redovnom rasporedu imate 6. i 7. sat, a ostale dane nakon 3. sata ste na redovnoj nastavi.

Sa sobom ćete imati školsku torbu koju ćete odložiti sa strane. Mobiteli i pametni satovi vam nisu potrebni i njihovo korištenje nije dozvoljeno pa ih nemojte donositi.

Od pribora je dozvoljeno te navedeno obavezno donesite:

Potreban pribor po danima

Ponedjeljak-Hrvatski jezik

ili plavom bojom

Utorak- Matematika

Kemijska olovka kojom se piše crnom

ili plavom bojom, geometrijski pribor

(trokut i ravnalo ili dva trokuta); za

učenike sa rješenjima džepno računalo

Srijeda-Biologija

ili plavom bojom

Četvrtak-Fizika

Kemijska olovka kojom se piše crnom

ili plavom bojom, džepno računalo,

jedan trokut ili jedno ravnalo

Petak-Kemija

Kemijska olovka kojom se piše crnom

ili plavom bojom i džepno računalo

Sve ostale informacije dobit ćete direktno od voditelja ispitne prostorije i provoditelja ispitivanja neposredno prije i za vrijeme pisanja nacionalnih ispita.

Sretno!