« Studeni 2019 »

Udžbenici 2018./2019.

Static HTML

Natječaj za učitelj(ica) razredne nastave

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica razredne nastave, 13.11.2019.

Natječaj - učitelj(ica) - tambura

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica tambure

Natjecaj UC. TAMBURE 2019.doc

Natječaj - učitelj/ica - hrvatski jezik

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica hrvatskog jezika, 27.8.2019.

Natječaj - učitelj(ica) - produženi boravak

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica u produženom boravku, 27.8.2019.

Natječaj - stručno osposobljavanje - učitelj(ica) razredne nastave

Natječaj za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica razredne nastave, 27.8.2019.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa - FIZIKA I MATEMATIKA

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica fizike i matematike - određeno puno radno vrijeme (zamjena), 1 izvršitelj/ica  (m/ž)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa - HARMONIKA

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica harmonike - određeno puno radno vrijeme (zamjena),  1 izvršitelj/ica  (m/ž)

Natjecaj HARMONIKA 2019.doc

Natječaj za imenovanje ravnatelja/ice škole
Natječaj za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa - tajnik/ica

Natječaj za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa na radnom mjestu tajnik/ca, 1 izvršitelj/ica (m/ž)

Natjecaj TAJNIK.doc

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa - tambura

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica tambure, neodređeno puno radno vrijeme,  1 izvršitelj/ica  (m/ž).

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa - matematika

Učitelj/ca matematike na neodređeno i puno radno vrijeme (40 sati tjedno), 1 izvršitelj/ica (m/ž)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Učitelj/ca  u produženom boravku na određeno i puno radno vrijeme (40 sati tjedno), 1 izvršitelja/ice (m/ž), zamjena

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Stručnog/nu suradnika/cu logopeda/inju, određeno puno radno vrijeme, pripravništvo, 1 izvršitelj/ica (m/ž)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Učitelj/ica klavira, neodređeno nepuno radno vrijeme ( 20 sati),  1 izvršitelj/ica  (m/ž)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Učitelj/ica klasične gitare,neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica (m/ž)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Učitelj/ca  fizike i matematike   na određeno i puno radno vrijeme (40 sati tjedno),  1 izvršitelj/ica   (m/ž),  (zamjena)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Učitelj/ca  engleskog jezika na određeno i nepuno radno vrijeme (19 sati tjedno),  1 izvršitelj/ica   (m/ž),  (zamjena)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za radno mjesto kuhar/ica na određeno i puno radno vrijeme - 40 sati tjedno, 1 izvršitelj/ica (m/ž).

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica u produženom boravku, određeno puno radno vrijeme, 2 izvršitelja/ice

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica hrvatskog jezika, neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica tambure, neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica violine, određeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica klavira, određeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica

Natjecaj KLAVIR 2018.doc

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica klasične gitare, neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica fizike i matematike, određeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica (zamjena za bolovanje)

Natjecaj TAMBURA 2018.doc

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica klasične gitare, neodređeno puno radno vrijeme,  1 izvršitelj/ica  (m/ž)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa
Autor: Administrator , 6. 12. 2018.

Natjecaj_UC._MATEMATIKE.doc (51.50 KB)