« Svibanj 2024 »

Obavijest / 05. ožujak 2020. (četvrtak) - zatvaranje raskrižja Ulice M. Gupca, Ulice I. i C. Huis i Đačkog puta
Autor: Administrator , 4. 3. 2020.

Poštovani,

nakon otvaranja asfaltnih baza, Grad Zabok, kao investitor radova na rekonstrukciji raskrižja Ulice M. Gupca, Ulice I. i C. Huis i Đačkog puta, planira izvođenje radova na asfaltiranju kolničke konstrukcije predmetnog raskrižja za dan 5. ožujak 2020.g. (četvrtak). Za čitavo vrijeme izvođenje radova, promet predmetnim raskrižjem biti će zatvoren za sve sudionike u prometu, u predviđenom periodu od 8:30 - 16:30 sati.

Svi korisnici koji imaju neposredan pristup preko predmetnog raskrižja (OŠ K.Š. Gjalski, DVD Zabok, Zavod za hitnu medicinu KZŽ, Dom zdravlja KZŽ) obavješteni su o planiranim radovima, kako bi nesmetano mogli funkcionirati i obavljati svoje usluge. Također o predmetnim radovima obavještena je i nadležna Policijska postaja, dok će prometno redarstvo koje djeluje unutar Grada Zaboka, pomoći izvođaču oko regulacije prometa okolnim ulicama, tijekom zatvaranja prometa na raskrižju.

Prijevoz autobusima za učenike osnovne škole biti će riješen na parkiralištu (okretištu) pošte iza crkve što je komunicirano sa ravnateljem škole i prijevoznikom. Linijski autobusni prijevoz u javnom prometu će se normalno odvijati, ali neće kupiti putnike na autobusnoj stanici na Trgu sv. Jelene. Prijevoz putnika prema OB Zabok će se normalno odvijati, te će kupiti putnike na autobusnoj stanici na Trgu sv. Jelene.

U slučaju kiše i odgode radova dati će se pravovremena obavijest.

Molimo građane koji koriste predmetno raskrižje, da taj dan izbjegavaju korištenje predmetnog raskrižja, kako bi smanjili gužve, te izvođaču i investitoru olakšali konačnu realizaciju predmetnog projekta.