NE DVOJI ZA DRUGOG IZDVOJI!
Autor: Administrator , 30. 10. 2020.

Hrvatski Crveni križ zajedno sa svojim društvima  provodio  je  48. akciju „Solidarnost na djelu“. Riječ je o tradicionalnoj akciji u sklopu koje su se  prikupljala  financijska i materijalna sredstva koja su namijenjena za najsiromašnije građane Hrvatske.

Učenici naše škole su i ove godine sudjelovali u humanitarnoj akciji Crvenog križa „Solidarnost na djelu“.

Pod geslom „ Ne dvoji, za drugog izdvoji !“ učenici su ukupno  prikupili 4.635,00 kuna koje su predane Gradskom društvu Crvenog križa Zabok.

Tako su učenici pripomogli u nabavi paketa hrane za potrebite koji žive na području grada Zaboka  koji će se dijeliti pred Božić.

Zahvaljujemo učenicima na iskazanoj solidarnosti i humanosti !

Sretan Dan škole Vam žele veseli prvašići !

NE DVOJI ZA DRUGOG IZDVOJI!
Autor: Administrator , 30. 10. 2020.

Zahvaljujemo učenicima na iskazanoj solidarnosti i humanosti !