« Studeni 2018 »

Udžbenici 2018./2019.

Ovaj mjesec: 1945
Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Učitelj/ca  u produženom boravku na određeno i puno radno vrijeme (40 sati tjedno), 1 izvršitelja/ice (m/ž), zamjena

Natjecaj uc. produzeni boravak.doc

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Stručnog/nu suradnika/cu logopeda/inju, određeno puno radno vrijeme, pripravništvo, 1 izvršitelj/ica (m/ž)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Učitelj/ica klavira, neodređeno nepuno radno vrijeme ( 20 sati),  1 izvršitelj/ica  (m/ž)

Natjecaj KLAVIR 20 sati 2018.doc

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Učitelj/ica klasične gitare,neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica (m/ž)

Natjecaj KLASICNA GITARA 2018.doc

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Učitelj/ca  fizike i matematike   na određeno i puno radno vrijeme (40 sati tjedno),  1 izvršitelj/ica   (m/ž),  (zamjena)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Učitelj/ca  engleskog jezika na određeno i nepuno radno vrijeme (19 sati tjedno),  1 izvršitelj/ica   (m/ž),  (zamjena)

NATJECAJ ENGLESKI 2018.doc

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za radno mjesto kuhar/ica na određeno i puno radno vrijeme - 40 sati tjedno, 1 izvršitelj/ica (m/ž).

Natjecaj kuhar.doc

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica u produženom boravku, određeno puno radno vrijeme, 2 izvršitelja/ice

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica hrvatskog jezika, neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica tambure, neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica violine, određeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica klavira, određeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica

Natjecaj KLAVIR 2018.doc

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica klasične gitare, neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica fizike i matematike, određeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica (zamjena za bolovanje)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica tambure, neodređeno puno radno vrijeme,  1 izvršitelj/ica  (m/ž)

Natjecaj TAMBURA 2018.doc

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica klasične gitare, neodređeno puno radno vrijeme,  1 izvršitelj/ica  (m/ž)

Natječaj za stručno osposobljavanje na radnom mjestu učitelj/ica tjelesne i zdravstvene kulture
Autor: Administrator , 15. 11. 2017.

Učitelj/ica  tjelesne i zdravstvene kulture,  stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa,  1 izvršitelj/ica (m/ž)

Natjecaj_TZK.doc (47.00 KB)